ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

21 листопада – це день, коли ми думаємо про майбутнє і водночас згадуємо минуле. Обраний нами шлях тернистий, важкий, але незворотній, події, які почалися біля монументу Незалежності, тривають і досі. У ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» був проведений виховний захід, присвячений Дню Гідності і Свободи. Свято проходило під гаслом «Україна – територія Гідності і Свободи. Пишаюся патріотами». Метою заходу було вшанувати пам’ять загиблих за Україну, формувати почуття гідності, зберегти і донести учням правдиву інформацію про доленосні події 2013-2014 років.

Урочиста тиша панувала в залі, коли зі сцени лунали вірші, сповнені трагізму і гордості, розповіді про початок Революції Гідності, з цікавістю дивилися учні зворушливі відео фрагменти, переживаючи ті доленосні дні. Присутні схилили голови перед подвигом загиблих і вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання. Закінчився захід зверненням до всіх присутніх записати власні думки, своє розуміння понять «гідність», «свобода», а відповіді покласти у скриньку довіри.

/Files/photogallery/1329/SDC13361.jpg

/Files/photogallery/1329/SDC13365.jpg

/Files/photogallery/1329/SDC13371.jpg

Деякі вислови учнів із скриньки довіри.

Що для вас є гідність?

• Моя внутрішня переконаність а власній цінності
  • Почуття самоповаги
  • Моральна рівність з іншими людьми
  • Формування "людських законів", чисте сумління особистості
  • Це коли людина заслуговує поваги і сама в той же час поважає людей

Як ви розумієте слово свобода?

• Свобода дає людині можливість реалізувати свої інтелектуальні та творчі здібності
  • Це вільне висловлювання своїх думок, свобода вибору, захист моїх прав державою.
  • Це коли людина живе у правовій державі і має можливість висловлювати свої думки