ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

До свята дня фізичної культури та спорту в ліцеї був проведений «День здоров’я».

Програма свята була різноманітна, тут були і спортивні естафети і спортивні конкурси, а ще веселий «Піонербол», а завершували свято здоров’я змагання з волейболу між командами груп ліцею.

З великим бажанням і наполегливістю проявити себе вийшли на спортивний майданчик учні групи першого курсу 16т1, організовані та настроєні своїми наставниками вони стали переможцями і в «Піонерболі» і в волейболі. Друге та третє місця в «Піоенрболі» залишились за групами 19сту та 14т3. У волейболі друге місце завоювали учні групи 14т3, а третє 15т2.

Призери отримали грамоти, і не тільки - вони ще отримали нагороди.

Всі хто приймав участь у спортивному святі отримали солодкі призи.

Спортивний сезон в «Вільнянському професійному ліцеї» відкрито.

/Files/photogallery/1343/IMG_20170915_100118.jpg