Міні – футбол за « Кубок Директора»

Теплого осіннього дня 14 листопада в ДНЗ «Вільнянський ПЛ» відбувся міні-футбол за « Кубок Директора». Відкрила захід в. о директора Малахова О.О., яка привітала учнів та побажала перемоги кожній команді.

Вже два роки підряд кубком володіла група 14Т3. В цьому навчальному році, вони могли підтвердити звання кращої футбольної команди ліцею.

У півфіналі учні групи 14Т3 перемогли команду першого курсу 16Т1 з рахунком 3:0. В другому півфіналі грали команди 19СТУ та 15Т2, де перемогла команда 19СТУ з рахунком 3:1. За третє місце зустрілися команди груп 15Т2 та 16Т1.В дуже складній грі перемогла команда групи 15Т2 з рахунком 1:0.

Фінал турніру видався дуже цікавим, де зустрілися команди груп 19СТУ та 14Т3. Впевнено перемогу отримала команда групи 19СТУ.

Вітаємо переможців та призерів! Дякуємо всім учасникам та вболівальникам ліцею!

Кусовський О.А., керівник фізичного виховання

/Files/images/2017/imgonline-com-ua-Resize-i9vXOMc5roN.jpg