Державний символ України

13 лютого учні групи 17т1 із класним керівником Антоновою О.М. відвідали Вільнянський краєзнавчий музей, де познайомилися з експонатами фотодокументальної виставки "Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України". Ці унікальні матеріали демонструють давню історію державного символа України й ту важливу роль, яку Тризуб відіграє в українській історії. На виставці представлені фонди Національного музею історії України, Національного художнього музею, Галузевого державного архіву СБУ, Інституту рукопису Національної бібліотеки України імені В. Вернадського, приватної збірки колекціонера Віктора Киркевича.

Учні познайомилися з артефактами доби Київської Русі, які містять зображення Тризуба: цеглою та керамікою, монетами київських князів, символікою Тризуба як герба доби Української революції 1917-1921 рр, світлинами, поштівками, різними проектами печаток, прапорами, банкнотами, а також низкою цінних документів українських державних структур. Цікавими були розповіді музейних працівників про ескізи гербів Георгія Нарбута та Василя Кричевського, перші зображення Герба на ескізах 100 гривневої купюри (1918 р.).

До учнів звернувся голова районної ради Салякін А.О. з побажанням бути справжніми професіоналами та гідними громадянами України.

Цей захід поглибив знання учнів з історії України, подарував насолоду від спілкування з духовним, вічним.