Конкурс буктрейлерів «Книга, яка мене схвилювала»

22 жовтня 2019 року на базі ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» пройшов конкурс буктрейлерів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області під назвою «Книга, яка мене схвилювала». Й. Гете говорив: « Вчитися читати книгу, думати над прочитаним – велика і благородна мета. Література вимагає не тільки талановитого письменника, а й талановитого читача».

У конкурсі взяли участь 44 учня із 26 закладів освіти області. Західпоказав належний рівень учнівських робіт, а також уміння учнів захищати власну точку зору, вести дискусію. ДНЗ « Вільнянський професійний ліцей» гідно представила учениця Рибалка Таїсія з буктрейлером «Материне серце у твердій палітурці» (за книгою Анн-Дофін Жюлліан «Два маленькі кроки на мокрому піску»).

На підставі результатів заочного оцінювання та публічного виступу-захисту робота Рибалки Таїсії під керівництвом викладача Антонової О.М. посіла 8-ме місце. Журі відзначило високий рівень підготовки, вміння вести дискусію, володіння ораторськими здібностями, дотримання умов конкурсу.

Ця зустріч поєднала читачів різних поглядів, збагатила усіх учасників новим досвідом, подарувала можливості вільного обговорення актуальних тем. Саме на таких заходах виховується читацька культура та формується комунікативна компетентність.

Вітаємо учасників із високими результатами!

/Files/photogallery/1357/IMG-368a354e3e639262b94ffbcf7a7a1200-V.jpg

/Files/photogallery/1357/IMG-160823beab0992d0dd9869c2cceeef87-V.jpg